Достапни линкови

Владата и невладиниот сектор за европското законодавство


Секретаријатот за европски прашања во Владата на РМ денеска ќе се сретне со претставници на невладиниот сектор во земјава. Тема на разговор ќе биде Националната програма за усвојување на правото на Европската Унија.
XS
SM
MD
LG