Достапни линкови

Стразбур: Вице премиерот Боцевски на средби со европарламентарци


Вицепремиерот задолжен за европски прашања Ивица Боцевски денеска ќе престојува во работна посета на Стразбур. Тој ќе има средби со европарламентарци и со претставници на Советот на Европа.
XS
SM
MD
LG