Достапни линкови

Поти: Грузискиот претседател Саакашвили во ненајавена посета на Поти


Грузискиот претседател Михаил Саакашвили денеска ненајавено го посети градот Поти. Тој ги нарече руските војници кои патролираат надвор од градот окупатори.
XS
SM
MD
LG