Достапни линкови

Сибир: Се урна мал приватен авион, двајца загинати


Мал приватен авион се урна во западен Сибир при што загинаа двајцата патници. Авионот паднал врз пазар но на теренот никој не бил повреден. Причината за инцидентот се истражува.
XS
SM
MD
LG