Достапни линкови

Тим на “специјалки“ се бори со криминалци и со табуа во Дубаи


Тим на “специјалки“ се бори со криминалци и со табуа во Дубаи
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:40 0:00

Членките на специјалниот тим на полицијата во Дубаи, тренираат за да бидат во добра форма додека ги извршуваат задачите, а истовремено се справуваат со општествените табуа во процесот.

Категории

XS
SM
MD
LG