Достапни линкови

„Сладок“ коронавирус


„Сладок“ коронавирус
please wait

No media source currently available

0:00 0:00:59 0:00

Германски слаткар сакајќи да го одржи бизнисот, одлучил да направи колачи во форма на коронавирусот, антибиотски шишиња, мали тоалетни хартии...

Категории

XS
SM
MD
LG