Достапни линкови

Мурал за КОВИД-19 на покрив на зграда во Атина


Мурал за КОВИД-19 на покрив на зграда во Атина
please wait

No media source currently available

0:00 0:00:54 0:00

Поради изолацијата, 16 годишниот грчки графити артист С.Ф. нацрта мурал на кровот од неговата зграда.

Категории

XS
SM
MD
LG