Достапни линкови

Дали младите умеат да заработат и да располагаат со пари?


Дали младите умеат да заработат и да располагаат со пари?
please wait

No media source currently available

0:00 0:09:45 0:00

Како младите го трошат џепарлакот? Дали со тоа учат да менаџираат со парите или е полесно по онаа старата „Тато носи - мама меси?“ Дали „џебот“ прави јаз меѓу младината? Ова се основните прашања на кои младите дебатираат во најновата епизода на „Слободоумни“ на тема „Умеат ли младите со парите?“

Категории

XS
SM
MD
LG