Достапни линкови

Средношколци од Крива Паланка во акција за помош на соученик


Средношколци од Крива Паланка во акција за помош на соученик
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:40 0:00

Средношколците од угостителско-туристичката насока во училиштето „Ѓорче Петров“ во Крива Паланка здружија сили со соучениците од природно-математичката за да помогнат на ученик од социјално загрозена категорија. Вака, тие сакаат да ги мотивираат врсниците да прават добри дела.

Категории

XS
SM
MD
LG