Достапни линкови

Пензионер кој танцува го налути иранскиот режим


Пензионер кој танцува го налути иранскиот режим
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:13 0:00

Ирански пензионер кој објави видео на кое танцува, предизвика имитатори низ целата земја - но тој, наводно, бил повикан на сослушување и неговиот профил на Инстаграм била привремено затворена. Сега популарноста му порасна двојно и тој достигна 400000 следбеници на социјалната мрежа.

Категории

XS
SM
MD
LG