Достапни линкови

Временска прогноза -сончево


Денеска не очекува претежно сончево време . Утрово ќе биде малку постудено но во текот на денот се очекува температурата да се движи од 18 до 25 степени. Во Скопје и околината слично време, дневната температура ќе достигне до 24 степени.
XS
SM
MD
LG