Достапни линкови

Македонско сако за бизнис-моторџии


Македонско сако за бизнис-моторџии
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:09 0:00

Брамел е првото моторџиско сако во светот. Го создаде македонски иноватор - пасиониран моторџија, за кога оди на бизнис состаноци да има на себе ем безбедно мотоџиско сако со сите безбедносни нишани, ем да биде деловно елегантен. Проблемот родил идеја, идејата иновација, а иновацијата станала успешен бизнис низ цел свет... Во оваа епизода на серијалот за македонските иноватори ви ја претставуваме иновацијата на Нино Карас и Нина Левиќ, иноватори и претприемачи и нивното Брамел сако - прво моторџиско сако во светот.

Категории

XS
SM
MD
LG