Достапни линкови

Кике Цветче за позитивниот поглед на животот


Кике Цветче за позитивниот поглед на животот
please wait

No media source currently available

0:00 0:00:58 0:00

Христина Цветкоска ака Кике Цветче не го следи предизвикот „синдром на среќна девојка“, но и без него вели дека ја бира позитивната страна на работите. Откако направила рефлексија на минатата година и си поставила нови цели, вели дека во новата година влегла многу повеќе подготвена за остварување целите.

Категории

XS
SM
MD
LG