Достапни линкови

Јелена Спенџарска за „синдромот на среќна девојка“


Јелена Спенџарска за „синдромот на среќна девојка“
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:10 0:00

Тв водителката Јелена Спенџарска вели дека не е клише фразата „какви ни се мислите таков ни е животот“. Таа го прифатила 30-дневниот предизвик наречен „синдром на среќна девојка“, кој е популарен на социјалните мрежи и сака да ги мотивира другите да мислат позитивно.

Категории

XS
SM
MD
LG