Достапни линкови

Бразилски тинејџери донираат сликички од Мундијалот за сиромашните врсници


Бразилски тинејџери донираат сликички од Мундијалот за сиромашните врсници
please wait

No media source currently available

0:00 0:00:51 0:00

Tинејџери oд Сао Паоло, Бразил, собираат сликички со нивните омилени фудбалски ѕвезди кои ќе играат на Светското фудбалско првенство во Катар и ги донираат на младите Бразилци кои се сиромашни.

Категории

XS
SM
MD
LG