Достапни линкови

Полициска операција „Марвел“: Кога хероите апсат по дома


Полициска операција „Марвел“: Кога хероите апсат по дома
please wait

No media source currently available

0:00 0:00:51 0:00

Несекојдневна полициска акција се случила во Лима, Перу, откако група полицајци облечени како суперхероите на Марвел упаднале во дом на семејство чии членови наводно се дилери на дрога кои краделе и мобилни телефони.

Категории

XS
SM
MD
LG