Достапни линкови

Запознајте го педијатарот суперхерој „Super H“


Запознајте го педијатарот суперхерој „Super H“
please wait

No media source currently available

0:00 0:00:29 0:00

Педијатар и хируг од Египет го заменил белиот мантил и стетоскопот со костим на суперхерој со наметка. На пациентите им се претставува како „Super H“.

Категории

XS
SM
MD
LG