Достапни линкови

Кацига со филтри за „стоп“ на загадениот воздух


Кацига со филтри за „стоп“ на загадениот воздух
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:32 0:00

Моторџиите во Њу Делхи не мора да го дишат загадениот воздух во главниот град на Индија, ако користат специјална кацига опремена со филтри за „стоп“ на штетните честички. Ова го тврдат иноваторите, кои препознале потенцијал во пазарот за ваков тип на производ.

Категории

XS
SM
MD
LG