Достапни линкови

Букет пари наместо букет цвеќиња


Букет пари наместо букет цвеќиња
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:24 0:00

Поради беспарицата во Либан некои луѓе на блиските им подаруваат букети од пари, наместо од цвеќиња. Ваква идеја и можност им дала младата претприемничка Тамара Харири, која од неодамна го почнала својот онлајн бизнис.

Категории

XS
SM
MD
LG