Достапни линкови

Гризни ги Безос, Маск, Цукерберг...


Гризни ги Безос, Маск, Цукерберг...
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:01 0:00

Сладоледи со ликот на дел од светските милијардери се продаваат во камион, лоциран близу паркот МекКарен во Бруклин, Њујорк. По цена од 10 долари, граѓаните можат ’да вкусат дел’ од Безос, Гејтс, Ма, Цукерберг...

Категории

XS
SM
MD
LG