Достапни линкови

Дали очите го издаваат стомакот или умот?


Дали очите го издаваат стомакот или умот?
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:42 0:00

Шпански кулинарски центар ги поместува границите на храната и технологијата истовремено. Научници и готвачи дизајнираат кујни од иднината, како и гаџети кои еден ден би можеле да се користат во рестораните. Такво е нивното мени кое ги следи очите на оној што го „прелистува“.

Категории

XS
SM
MD
LG