Достапни линкови

Тату маратон за помош на украинската армија


Тату маратон за помош на украинската армија
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:05 0:00

Петнаесет украински тату артисти почнаа „маратонско тетовирање“, а со заработените пари сакаат да ѝ помогнат на украинската армија. „Маратонското“ тетовирање на 50-70 луѓе во еден ден, се случува во разурната фабрика во киевскиот кварт Подил - предвоено собиралиште на хипстерите

Категории

XS
SM
MD
LG