Достапни линкови

Со бокс против стресот од војната


Со бокс против стресот од војната
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:10 0:00

Група љубители на боксот се обидува да „согори“ барем дел од акумулираниот стрес, предизвикан од инвазијата на Русија врз Украина, со тренинзи во боксерки клуб во Киев, Украина.

Категории

XS
SM
MD
LG