Достапни линкови

Јанкуловски - Пандемијата ги уназади образованието и науката


Јанкуловски - Пандемијата ги уназади образованието и науката
please wait

No media source currently available

0:00 0:13:31 0:00

Пандемијата направи доста промени, можам да кажам уназади многу активности во многу сфери на живеењето, секако тоа даде одраз и на образованието и науката, а особено на образованието, вели ректорот на УКИМ, Никола Јанкуловски.

Категории

XS
SM
MD
LG