Достапни линкови

Роботи за лично образование на деца


Роботи за лично образование на деца
please wait

No media source currently available

0:00 0:00:59 0:00

Играчка робот ги учи децата да зборуваат, ги учи за технологија, наука и математика додека ги забавува.

Категории

XS
SM
MD
LG