Достапни линкови

„Не се откажувам заради луѓето кои ги инспирирам“


„Не се откажувам заради луѓето кои ги инспирирам“
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:20 0:00

Бразилска балерина без раце, 16 годишната Виториа Буено воодушевува и инспирира. „За мене, моите раце се само детал. Јас танцувам, со поглед ги следам (рацете) како да се тука“, вели Буено, која има над 150 илјади следбеници на Инстаграм.

Категории

XS
SM
MD
LG