Достапни линкови

Од пасија и забава до заработка


Од пасија и забава до заработка
please wait

No media source currently available

0:00 0:00:59 0:00

Млад иранчанец ја претворил својата соба во приватна гејминг зона, а својата пасија во работа. Тој секојдневно игра видео игри и објавува видеа на социјалните мрежи од своите игри. Има над два милиони следбеници и месечна плата.

Категории

XS
SM
MD
LG