Достапни линкови

Финалните пораки на Трамп и Бајден на последната ТВ дебата


Финалните пораки на Трамп и Бајден на последната ТВ дебата
please wait

No media source currently available

0:00 0:00:53 0:00

Претседателот на САД Доналд Трамп и поранешниот потпретседател Џо Бајден се соочија на последната дебата на помалку од две недели пред изборите на 3 ноември. Запрашани што за нив ќе значи победата на ривалот тие рекоа:

Категории

XS
SM
MD
LG