Достапни линкови

Златен ретривер кој сурфа и лекува психолошки трауми


Златен ретривер кој сурфа и лекува психолошки трауми
please wait

No media source currently available

0:00 0:00:59 0:00

Рикоше е 12 годишен златен ретривер кој ужива да сурфа, особено со деца со попреченост. Од неодамна, таа е и терапевтски придружник на лица кои имале психолошки трауми.

Категории

XS
SM
MD
LG