Достапни линкови

Летна училница наместо онлајн настава


Летна училница наместо онлајн настава
please wait

No media source currently available

0:00 0:00:59 0:00

Додека дозволува времето, учениците во основното училиште во босанското село Качуни ќе следат настава во летна училница. Конкретно, училница во школскиот двор што ја направиле наставниците за време на годишниот одмор.

Погледни ги коментарите

XS
SM
MD
LG