Достапни линкови

Ковид 19: Затворени училишта, генерациска катастрофа


Ковид 19: Затворени училишта, генерациска катастрофа
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:37 0:00

Коронавирусот и натаму со рекордни бројки во САД, Индија и Јужна Америка. Милиони ученици остануваат без образование поради затворени училишта. Русите најавуваат вакцина од септември.

Категории

XS
SM
MD
LG