Достапни линкови

Паметни очила се новиот технолошки пресврт?


Паметни очила се новиот технолошки пресврт?
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:28 0:00

По тастатурата и екран на допир, за многумина следниот технолошки пресврт се паметните очила. Компании инвестираат во развивање на овие очила, иако купувачите веќе ги отфрлија паметните очила на Гугл поради загриженост за нарушување на приватноста.

XS
SM
MD
LG