Достапни линкови

КОВИД 19: Милион заболени за 4 дена


КОВИД 19: Милион заболени за 4 дена
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:32 0:00

Бројот на заболени од коронавирус во светот надмина 16 милиони. Три можни вакцини се во финална фаза, но таа нема да биде достапна за сите пред 2021-ва.

XS
SM
MD
LG