Достапни линкови

Врвни спортисти на покриви, во дворови, по улици


Врвни спортисти на покриви, во дворови, по улици
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:22 0:00

Олимпијатада во Токио е презакажана за догодина, но спортистите настојуваат да се одржат во форма. Поради коронавирусот многу спортски објекти се затворени, па олипијците ја одржуваат формата на инвентивни начини.

Погледни ги коментарите

Категории

XS
SM
MD
LG