Достапни линкови

„Крилести“ капи за дружба на растојание


„Крилести“ капи за дружба на растојание
please wait

No media source currently available

0:00 0:00:59 0:00

Галерија во Париз направи капи со „крилја“ кои им ги дава на посетителите за да ги почитуваат мерките за физичко растојание додека шетаат во галеријата.

Категории

XS
SM
MD
LG