Достапни линкови

Коронавирусот е реалност и така треба да се прифати


Коронавирусот е реалност и така треба да се прифати
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:47 0:00

Колку е безбедно да се оди на летување за време на пандемијата со коронавирусот? Д-р Џозеф Ален, асистент професор на универзитетот Харвард, во интервју за Радио Слободна Европа препорачува да не го правите тоа, односно да се воздржите од патувања.

Категории

XS
SM
MD
LG