Достапни линкови

Финален студентски тест во природа


Финален студентски тест во природа
please wait

No media source currently available

0:00 0:00:53 0:00

Италијански факултет за земјоделство спроведе симулација за испрашување на студентите кои се во завршната година од своите студии. Тие се подготвуваат за јунската сесија.

Категории

XS
SM
MD
LG