Достапни линкови

Наместо групно на Водно, виртуелни самостојни трки


Наместо групно на Водно, виртуелни самостојни трки
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:15 0:00

„Прв до врв“ започна пред 8 години, а од година за година има се повеќе учесници. Во рамки на настанот, се организираат три трки - планинско трчање, друмски велосипедизам и планински велосипедизам. Годинава, требаше да се одржи на 17 мај, но поради епидемијата се одложи за в септември. Меѓутоа месецов се одржуваат виртуелни трки.

Категории

XS
SM
MD
LG