Достапни линкови

Позитивната страна од коронавирусот


Позитивната страна од коронавирусот
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:14 0:00

Активисти за заштита на животната средина заглавија на Косово поради коронавирусот. Се надеваат дека луѓето ќе станат посвесни дека животот е поубав со помалку возила низ градовите.

Категории

XS
SM
MD
LG