Достапни линкови

Времето денеска: сончево


Ќе биде сончево и топло со слаб до умерен североисточен ветер. Дневната температура ќе биде од 12 до 23 степени. Во Скопје и околината слично време со температура до 20 степени.

XS
SM
MD
LG