Достапни линкови

Што треба да им кажете на децата за коронавирусот?


Што треба да им кажете на децата за коронавирусот?
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:41 0:00

Децата, и помалите и повозрасните, се грижат за стравот кај родителите и за вестите за коронавируост. Што треба да им се каже на децата? Двајца психолози советуваат...

Категории

XS
SM
MD
LG