Достапни линкови

Во потрага по терапија против коронавирусот


Во потрага по терапија против коронавирусот
please wait

No media source currently available

0:00 0:00:59 0:00

Додека да се направи вакцината против КОВИД-19, истражувачите истовремено бараат и терапија која ќе ги намали симптомите од коронавирусот за побрзо закрепнување.

XS
SM
MD
LG