Достапни линкови

Свадба без гости поради коронавирусот


Свадба без гости поради коронавирусот
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:11 0:00

И покрај корона вирусот, младоженецот и невестата во Израел решија да ја одржат свадбата во договорената сала, но без гостите. Поканетите гости мораа да останат дома и да ја следат преку стриминг.

Категории

XS
SM
MD
LG