Достапни линкови

Чекање ред во Париз поради коронавирусот


Чекање ред во Париз поради коронавирусот
please wait

No media source currently available

0:00 0:00:14 0:00

Жители на Париз се оддалечуваат еден метар едни од други, како дел од превентивните активности за ширење на коронавирусот.

Категории

XS
SM
MD
LG