Достапни линкови

Тимоние: Награда за Преспанскиот договор не е датумот


Тимоние: Награда за Преспанскиот договор не е датумот
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:03:34 0:00

Се подигнаа очекувањата дека датумот за преговори ќе биде компензација за Преспанскиот договор, но реформите се клучни за започнување на преговорите, вели францускиот амбасадор Кристијан Тимоние.

Погледни ги коментарите

XS
SM
MD
LG