Достапни линкови

Времето и натаму сончево и уште потопло


Времето денеска ќе биде сончево и потопло со мала до умерена локална облачност. Ќе дува слаб до умерен северозападен ветер.

Температурата ќе се движи од 22 до 33 степени.

XS
SM
MD
LG