Достапни линкови

Кубански микс - уметност и нуркање


Кубански микс - уметност и нуркање
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:01:00 0:00

Сандор Гонзалес, 42 годишен кубански уметник, со нуркачка опрема создава слики под вода. Туристите се воодушевени, а Гонзалес вели дека развил потреба и зависност од подводното цртање.

XS
SM
MD
LG