Достапни линкови

Парада, гордост и предрасуди


Парада, гордост и предрасуди
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:07:43 0:00

Шарени, бучни, невообичаени, поинакви. Оние што не ги поднесуваат имаат најлоши зборови за нив. Оние другите пак, велат дека е важно да се испрати јасна порака против дискриминацијата од секаков вид. Во ова издание на „Темата на неделата“, се осврнуваме врз парадите на гордоста.

Ваше мислење

Покажи ги коментарите

XS
SM
MD
LG