Достапни линкови

Во Норвешка отворен подводен ресторан


Во Норвешка отворен подводен ресторан
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:00 0:00

Во Норвешка е отворен првиот подводен ресторан во Европа. Ресторанот е сместен на пет метри длабочина и гостите можат одблиску да гледаат уникатни водни животни во нивната природна средина.

Категории

XS
SM
MD
LG