Достапни линкови

Кравји измет наместо клима во возило


Кравји измет наместо клима во возило
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:00:59 0:00

Иновативната Сеџалбен Ша од државата Гуџарат, Индија ја намалува температурата во возилото со кравји измет за да не придонесува на глобалното затоплување.

Ваше мислење

Покажи ги коментарите

XS
SM
MD
LG